KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Carborundumetsning 7897526
nr 789 7526
Carborundumetsning
Signerad, 70/75, bladets mått: 43x31
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 5 november 2012
kl 18:34:27
250 kr
150 kr
450 kr
600 kr
600 kr